Rühi kontroll

KapandjiGYumeiho® rajajaga välja töötatud spetsiaalset rühi kontrolli nimetatakse Yumeiho Yobouigaku Taikei®.

Rühi kontrolli eesmärk on ennetada ja parendada kasvueas laste skolioosi ja teisi rühi häireid.

Kontroll koosneb intervjuust, visuaalsest läbivaaatusest ja palpatsioonist.  Kontrolli ajal on patisent mugavates riietes. See on täiesti valutu.

Nihkes vaagnaluu on paljudel juhtudel skolioosi põhjuseks. Samuti paljude teadmata põhjusel tekkinud valude algeks. Rohkem kui 89% lastest on vaagnaluu nihkes. “C” kujulise skolioosi puhul piisab tihti ka ainult vaagna korrigeerimisest ning süstemaatilistest hilisematest kontrollis käimistest. “S” kujulise skolioosi puhul on teraapia seeriad olulise tähtsusega, eriti kasvu eas lastel. Teraapia eesmärk on hoida vaagen sümmetrilinie ning lülisammas sirge.

Yumeiho praktikas on teraapia parendanud hulgaliselt skolioosi juhtumeid. Iga skolioos on individuaalne ning tulemused sõltuvad paljudest asjaoludest.

Rühi kontrolli viib läbi PhD Eng. Maciej Dluski  Yumeiho Shihan (7dan). Dr.M.Dluski on 26a olnud tegev yumeiho terapeut ja aastast 1990  ka yumeiho õpetaja. Ta on Jaapani Yumeiho®  keskuse poolt volitatud Yumeiho esindaja Euroopas. Aastaid on Maciej Dluski tegelenud laste skolioosi ennetusega. Võttes vastu patisente mitmetes Poola linnades konsultatsiooniks ja rühikontrolliks. Praktika on näidanud, et skolioosist paranemine kasvueas lastel on toimunud üle 70% juhtudel.

All olev link on Dr. M.Dluski kodulehel selgitus Yumeiho Yobouigaku Taikei® kohta

http://yumeiho.pl/en/check-up-of-faulty-posture-in-children

Konsultatsioon ja rühikontroll toimub  Sinu Arst Lastekeskuses, Tallinnas, Veerenni 53A.

Registreeri aeg telefonil 7151 701 või e-maili teel: yumeihokeskus@sinuarst.ee