Rühi kontroll

KapandjiGYumeiho® rajajaga välja töötatud spetsiaalset rühi kontrolli nimetatakse Yumeiho Yobouigaku Taikei®.

Rühi kontrolli eesmärk on ennetada kasvueas laste skolioosi.

Kontroll koosneb intervjuust, visuaalsest läbivaaatusest ja palpatsioonist.  Kontrolli ajal on patisent mugavates riietes. Paljud lapsed pelgavad, et tehakse haiget. Ei, see kontroll on täiesit valutu!

 

Nihkes vaagnaluu on paljudel juhtudel skolioosi põhjuseks. Samuti paljude teadmata põhjusel tekkinud valude algeks. Rohkem kui 89% lastest on vaagnaluu nihkes.  C kujulise skolioosi puhul piisab tihti ka ainult vaagna korrigeerimisest ning süstemaatilistest hilisematest kontrollis käimistest. S kujulise skolioosi puhul on teraapia seeriad olulise tähtsusega, eriti kasvu eas lastel. Teraapia eesmärk on hoida vaagen sümmetrilinie  ning lülisammas sirge.

Yumeiho®  praktikas on teraapia ravinud hulgalilset skolioosi juhtumeid. Iga skolioos on individuaalne ning tulemused sõltuvad paljudest asjaoludest.

Rühi kontrolli viib läbi Msc Eng. Maciej Dluski  Yumeiho®  Shihan (7dan).  Yumeiho®  Shihan Maciej Dluski on 26a olnud tegev yumeiho®  terapeut ja aastast 1990  ka yumeiho®  õpetaja. Ta on Jaapani Yumeiho®  keskuse poolt volitatud Yumeiho® esindaja Euroopas. Aastaid on Maciej Dluski tegelenud laste skolioosi ennetusega. Võttes vastu patisente mitmetes Poola linnades konsultatsiooniks ja rühikontrolliks. Praktika on näidanud, et skolioosist paranemine kasvueas on toimunud üle 70% juhtudel.

Allolev link on M.Dluski kodulehel selgitus Yumeiho Yobouigaku Taikei®

http://yumeiho.pl/yy-t_en.html

Konsultatsioon ja rühikontroll toimub Tallinnas, Narva mnt. 7, III korrus, Perearstikeskuses Sinu Arst.

Registreeri aeg telefonil + 372 5451 1001.