Teraapia

Jaapani YUMEIHO®  teraapia loojaks on manuaalterapeut Saionji Masayuki, kes lõi 1981.aastal uudse ravisüsteemi, mida algselt hakati nimetama „jumalikuks massaažiks“ ning siis „puusade reguleerimise ja akupunktuuri teraapiaks“ või „Yumeiho teraapiaks“. 2004. aastaks oli Yumeiho teraapia levinud 73 riiki, keskustesse, kus seda praktiseeriti ja õpetati.

Vaagnaluu liigeste olukord mõjutab lülisamba ja keha raskuskeskme peamist asukohta. Vaagnaluu ebasümmeetria ja raskuskeskme ebanormaalsed asendid võivad põhjustada erinevaid funktsionaalseid häireid kogu kehas. Yumeiho® teraapia korrigeerib vaagna asendit. Peavalud, lihaspinged, liigese- ja seljavalud on mõned näited vaevustest, mida yumeiho teraapia leevendab ja parendab. Seda kasutatakse edukalt skolioosi arengu pidurdamiseks ja vaevuste leevendamiseks.

Yumeiho ametlik esindaja Euroopas on sensei Maciej Dluski 7DAN. Tema kogemused Yumeiho valdkonnas on üle 30a. Ühtlasi on sensei Maciej kõikide Eesti terapeutide õpetaja. Rohkem infot tema tegemistest leiab tema kodulehelt https://yumeiho.eu

Jaapani Yumeiho Keskuse direktor on Mr. Ozaki Hisayuki. Jaapani keskuse koduleht: https://yumeiho.jp

Yumeiho® on Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk (Community Trademark (CTM) 008701559). Registreeritud kaubamärgi kasutamine on lubatud ainult kaubamärgi omaniku loal (litsentsi alusel). Rohkem infot Siseturu Ühtlustamise Ameti lehelt:  https://oami.europa.eu/eSearch/#basic/1+1+1+1/yumeiho.