Teraapia

 

 

4danKui Sind on tabanud ootamatult selja-, jala-, puusavalu, või need on kroonilised?  Soovid lihtsalt lõõgastust ja kergemat tunnet? Anna oma kehale võimalus kogeda ainulaadset ja autentset manuaalteraapiat – TULE TERAAPIASSE!

Vaagnaluu liigeste olukord mõjutab lülisamba ja keha raskuskeskme peamist asukohta. Vaagnaluu ebasümmeetria ja raskuskeskme ebanormaalsed asendid võivad põhjustada erinevaid funktsionaalseid häireid kogu kehas.

Yumeiho® teraapia korrigeerib vaagnaluude asendit. Peavalud, lihaspinged, liigese- ja seljavalud on mõned näited vaevustest, mida yumeiho® leevendab või ravib. Seda kasutatakse ka edukalt skolioosi arengu pidurdamiseks ja vaevuste leevendamiseks.

Vähemalt 6 kuud peale operatsiooni või traumat tuleb oodata enne, kui tulla teraapiasse (olenevalt operatsioonist või traumast). Palun alati räägi enne teraapiat oma vaevustest, kroonilistest haigustest ja oma keha üldisest tervislikust seisundist. Lapseootel naistele Yumeiho® teraapiat ei tee. Ootan Teid teraapiasse umbes 6 kuud peale sünnitust.

Teraapia viiakse läbi põrandal matil,  patsient kannab mugavaid riideid. Seansi tasu on 60 eurot. Kestvus kuni 45-55min. Yumeiho® teraapiat viib läbi Merilin Rohtma, 4dan (tase), kes on ühtlasi ka Yumeiho® ametlik esindaja Eestis. REGISTREERU  SIIN!