Kursused

1 ja 2 taseme (dan) kursusel õpitakse selgeks kõik Yumeiho® tehnikad. Kursus lõppeb eksamiga. Eksami läbides saab õpilane Jaapani Yumeiho® Keskuse poolt väljastatud 2dan diplomi ja 15 kuud kestva litsentsi.

Kursus toimub, kui osalejaid on vähemalt 6. Osalejate arv ühes grupis on min. 6 in ja maksimaalselt 10.  Väikese grupi puhul säilitatakse individuaalõpe, mis on tehnikate praktilisel õppimisel väga oluline.

Kursus viiakse läbi praktilisel rühmatööl. Kõiki tehnikaid õpitakse läbi praktiseerimise. Harjutatakse teiste osalejate ka. õpetaja peal.

Kursus toimub kaheksal nädalavahetusel (L,P). Kursuse toimumise ajad lepitakse kokku osalejatega arvestades võimalusi ja  sobivamaid aegu. Grupi soovil on võimalik ka kursuseid läbi viia pikemate kohtumistega.  Osalemise eelduseks on anatoomia/füsioloogia haridus.

Väliskoolitaja on Yumeiho® Shihan Maciej Dluski 7dan, mis on reeglistikus kõrgeim meistri tase. Ta on Yumeiho® -ga tegelenud üle 25a. Maciej Dluski  õpetajaks oli Yumeiho®  looja Saionji Masayuki. Ühtlasi on Macie Dluski ka Yumeiho® ametlik esindaja Euroopas.  Rohkem infot tema lehel www.yumeiho.eu

Kursuse organiseerija ja assistent on Yumeiho®  Chukyu  4dan Merilin Rothma. Ta on ühtlasi ka Yumeiho® ametlik esindaja Eestis ja Soomes.

Kursus toimub inglise keeles vajadusel tõlkega eesti keelde.

YUMEIHO® on kaitstud kaubamärk Euroopa Liidus. Selle kasutamine on seaduslik ainult kaubamärgi omaniku loal ehk litsentsi omanikul.

Rohkem teavet  kaubamärgi kasutamise ja kursuste kohta

yumeiho@yumeiho.ee või tel. +372 516 3142

 

 

Ole alati kursis meie uute koolitustega! Käesolevalt lehelt leiad kõik meie kursused, nii saabuvad kui ka juba läbi viidud.