Kursused

1 ja 2 taseme (dan) kursusel õpitakse selgeks kõik Yumeiho® tehnikad. Kursus lõppeb eksamiga. Eksami läbides saab õpilane Jaapani Yumeiho® Keskuse poolt väljastatud rahvusvaheliselt kehtiva  2dan diplomi ja 15 kuud kestva litsentsi.

Osalejate arv ühes grupis on min. 6 in ja maksimaalselt 10. Väikese grupi puhul säilitatakse individuaalõpe, mis on tehnikate praktilisel õppimisel väga oluline.

Kursus viiakse läbi praktilisel rühmatööl. Kõiki tehnikaid õpitakse läbi praktiseerimise. Harjutatakse teiste osalejate ka. õpetaja peal.

Kursus toimub kaheksal nädalavahetusel (L,P). Kursuse toimumise ajad lepitakse kokku esimesel kohtumisel osalejatega,  arvestades võimalusi ja sobivamaid aegu. Grupi soovil on võimalik ka kursuseid läbi viia pikemate kohtumistega. Kursus on mõeldud eriala spetsialistidele (massöörid, füsioterapeudid jne). Osalemise eelduseks on anatoomia/füsioloogia haridus.

Väliskoolitaja on Yumeiho® Shihan Maciej Dluski 7dan, mis on reeglistikus kõrgeim meistri tase. Ta on Yumeiho-ga tegelenud üle 25a. Maciej Dluski  õpetajaks oli Yumeiho®  looja Saionji Masayuki. Ühtlasi on Maciej Dluski ka Yumeiho® ametlik esindaja Euroopas.  Rohkem infot tema kohta leiab tema kodulehel www.yumeiho.eu

Kursuse organiseerija ja assistent on Yumeiho® Chukyu 4dan Merilin Rohtma. Ta on ühtlasi ka Yumeiho® ametlik esindaja Eestis ja Soomes.

Kursus toimub inglise keeles vajadusel tõlkega eesti keelde.

YUMEIHO® on kaitstud kaubamärk Euroopa Liidus. Selle kasutamine on seaduslik ainult kaubamärgi omaniku loal ehk litsentsi omanikul.

Rohkem teavet  kursuste ja kaubamärgi kasutamise kohta:

yumeiho@yumeiho.ee või tel. +372 516 3142

 

 

Ole alati kursis meie uute koolitustega! Käesolevalt lehelt leiad kõik meie kursused, nii saabuvad kui ka juba läbi viidud.