Featured Laste rühi kontroll

Yumeiho® rajajaga välja töötatud spetsiaalset rühi kontrolli nimetatakse Yumeiho Yobouigaku Taikei®.

Ebasümmeetriad kehas viitavad nihkes vaagnaluule ja skolioosile. Rühi kontrolli eesmärk on ennetada ja parendada kasvueas laste skolioosi.

Kontrolli koosneb intervjuust, visuaalsest läbivaaatusest ja palpatsioonist.  Kontrolli ajal on patisent mugavates riietes. See läbivaatus on täiesti valutu!

 

Nihkes vaagnaluu on paljudel juhtudel skolioosi põhjuseks. Samuti paljude teadmata põhjusel tekkinud valude algeks. Rohkem kui 89% lastest on vaagnaluu nihkes.  C kujulise (ühe kaarega) skolioosi puhul piisab tihti ka ainult vaagna korrigeerimisest ning süstemaatilistest hilisematest kontrollis käimistest. S kujulise (kahe kaarega) skolioosi puhul on teraapia seeriad olulise tähtsusega, eriti kasvu eas lastel. Teraapia eesmärk on hoida vaagna asend sümmetrilinie ning hoida lülisammas sirge.

Yumeiho®  praktikas on teraapia ravinud hulgalilset skolioosi juhtmeid. Iga skolioos on individuaalne ning tulemused sõltuvad paljudest asjaoludest.

Rühi kontrolli viib läbi PhD Eng. Maciej Dluski  Yumeiho Shihan (7dan).  Dr.M.Dluski on üle 30a olnud tegev yumeiho terapeut ja aastast 1990  ka yumeiho õpetaja. Ta on Jaapani Yumeiho®  keskuse poolt volitatud esindaja Euroopas. Aastaid on Maciej Dluski tegelenud laste skolioosi ennetusega, võttes vastu patisente mitmetes Poola linnades konsultatsiooniks ja rühikontrolliks. Praktika on näidanud, et skolioosist paranemine kasvu eas on toimunud üle 70% juhtudel.

 

Konsultatsioon ja rühikontroll toimub Tallinnas Sinu Arsti lastekeskuses, Veerenni 53A.

Rohkem infot saab telefonil 5163142 või e-mail yumeiho@yumeiho.ee

Broneeringud telefonil  7151 700 või info@sinuarst.ee

3dan eksam

20 – 21.02 saime kokku Yumeiho® terapeutidega. Kohtumine oli mõeldud 2dan terapeutidele, kes läbisid Yumeiho® esimese ametliku litsenseeritud kursuse Eestis, mis lõppes jaanuaris 2015.  12 -15 kuud pärast 2dan diplomi väljastamist tuleb teha 3dan eksam, et jääda tegevaks terapeudiks. Eestile lisandus 4 kolmanda taseme terapeuti.

Soovin Teile palju praktikat ja ikka nautige!                                                                                                           IMG_0654

Miks just Yumeiho teraapia?

Mõnikord on nii, et selg väsib aias tööga küürutades ära. Ja nii mitu päeva järjest, kuni jääb kangeks ja raske olla.

Aga vahel jäävad hoopis jalad valusaks peenarde vahel kükitamisest. Või oled end tahaplaanile jätnud ja peavalud ei anna asu.

Yumeiho aitab lugematute vaevuste ja valude vastu. Imesid me ei tee. See mis kuude, või aastatega  on vales suunas läinud vajab ka mitme kordset tähelepanu.

Oma praktikas olen näinud palju häid emotsioone ja kuulnud häid sõnu pärast teraapiat.

Nii küsin mina, miks mitte just Yumeiho teraapia?!

 

Kolisime!

Hea meel on teatada, et Yumeiho Eesti kolis oma tegemistega Tallinnasse.

Teraapiad toimuvad aadressil Kotzebue 8.  Fonolukk 24B kabinet  204 esimesel korrusel, vasakut kätt. Aja saad registreerida SIIN.

Umbes kuus korra käin ka Tartus Raatuse 107 (Tartu Joogakeskus) teraapiat tegemas. Kuupäevade osas jälgi kalendrit ja Facebooki lehte!

Yumeiho päev Tallinnas 9.mail !

Hea meel on Teid kutsuda juba järgmisel laupäeval Yumeiho teraapiaga lähemalt tutvuma.

Kui Sa oled mõelnud kursusel osalemisele või teraapiasse tulekule, tekitab Yumeiho lihtsalt palju küsimusi –  siis on see tutvustav päev just Sulle!

Eesti Yumeiho terapeutide Sensei Maciej Dluski tuleb ka. Teeme näidisteraapia, räägime selle põhitõest jms.

Olenevalt soovijate hulgast, on võimalik lühikonsultatsioon ja üldine keha  kontroll.

Sensei Dluski on aastaid tegelenud laste skolioosi ennetustööga. Nii, et  võtke lapsed ka kaasa ja vaatame üle.

Osalustasu on 5€. (lapsed tasuta).

Registreerimine on vajalik!  Kirja teel yumeiho@yumeiho.ee või telefon  516 3142.

Ole lahke ning jaga head uudist ka lähedastele ja kaugetele J

Algus kell 10:00

Hotell Dzingel Männiku tee 89, Tallinn

http://www.dzingel.ee/

Tel: 51 63142