Avaleht

Hea klient, praegune broneerimissüsteem valmistab rohkem segadust ja loob takistusi, kui et aitab mu tööd lihtsamaks teha.
Kui soovid teraapiasse tulla, palun helista 5163142 , saada sõnum, või kirjuta yumeiho@yumeiho.ee
Peagi on tulemas uus koduleht ja sellega ühes ka uus broneerimissüsteem. Oleme ootel :)
“”
Detsembris sai 9a, mil Eesti sai esimese ametliku Yumeiho esindaja. Need on olnud erinevad aastad, arendavad, väljakutseid ja rõõmsaid hetki pakkuvad.
Näha ja kogeda, inimestes siirast huvi ja entusiasmi seda teraapiat õppida, ise õppides ja arendes selle protsessi käigus.
On olnud au ja privileeg hoida ja kaitsta seda kaubamärki, samas tõsta inimestes teadlikkust selle teraapia olemasolust.
Olen tänulik nende kogemuste ja võimaluste eest
Elu loob nii imeliselt ja mina olen muutustes ühes sellega. Yumeiho esindaja ameti olen üle andnud MTÜ Yumeiho Estonia-le. Kõik, mis puudutab kursuseid ja muud kaubamärgi infot saab nende käest. Soovin neile sära silma ja jätkuvat entusiasmi
Klientide jaoks ei muutu sellest midagi. Olen endiselt litsenseeritud yumeiho 4nda taseme terapeut ja valmis koostööks Teie ja Teie kehadega. Oled oodatud ☺️
Peatselt on ilmumas mu uus kodukas. Ühes sellega ka teised sots.meedia kanalid, kus ma toon oma tegemisi ja kogemusi Teile lähemale ja nähtavamaks.
Seniks olge hoitud

 

 

YUMEIHO®  teraapia loojaks on manuaalterapeut Saionji Masayuki, kes lõi 1981.aastal uudse ravisüsteemi, mida algselt hakati nimetama „jumalikuks massaažiks“ ning siis „puusade reguleerimise ja akupunktuuri teraapiaks“ või „Yumeiho teraapiaks“. 2004. aastaks oli Yumeiho teraapia levinud 73 riiki, keskustesse, kus seda praktiseeriti ja õpetati.

Vaagnaluu liigeste olukord mõjutab lülisamba ja keha raskuskeskme peamist asukohta. Vaagnaluu ebasümmeetria ja raskuskeskme ebanormaalsed asendid võivad põhjustada erinevaid funktsionaalseid häireid kogu kehas. Yumeiho® teraapia korrigeerib vaagna asendit. Peavalud, lihaspinged, liigese- ja seljavalud on mõned näited vaevustest, mida yumeiho teraapia leevendab ja parendab. Seda kasutatakse edukalt skolioosi arengu pidurdamiseks ja vaevuste leevendamiseks.
Yumeiho® on Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk (Community Trademark (CTM) 008701559). Registreeritud kaubamärgi kasutamine on lubatud ainult kaubamärgi omaniku loal (litsentsi alusel). Rohkem infot Siseturu Ühtlustamise Ameti lehelt:  https://oami.europa.eu/eSearch/#basic/1+1+1+1/yumeiho.