Avaleht

 

Registreerimine on avatud sügisel 2020 algavasse gruppi!  

Kursus kestab kokku 8 nädalavahetust keskmiselt 5 kuu jooksul.
See on kursus, mille jooksul saad selgeks kõik Yumeiho tehnikad.

Kontakt:  yumeiho@yumeiho.ee või tel. 5163142!

 

 

 

 

 

YUMEIHO®  teraapia loojaks on manuaalterapeut Saionji Masayuki, kes lõi 1981.aastal uudse ravisüsteemi, mida algselt hakati nimetama „jumalikuks massaažiks“ ning siis „puusade reguleerimise ja akupunktuuri teraapiaks“ või „Yumeiho teraapiaks“. 2004. aastaks oli Yumeiho teraapia levinud 73 riiki, keskustesse, kus seda praktiseeriti ja õpetati.

Anna oma kehale võimalus kogeda ainulaadset ja autentset manuaalteraapiat. REGISTREERU SIIN!

Vaagnaluu liigeste olukord mõjutab lülisamba ja keha raskuskeskme peamist asukohta. Vaagnaluu ebasümmeetria ja raskuskeskme ebanormaalsed asendid võivad põhjustada erinevaid funktsionaalseid häireid kogu kehas. Yumeiho® teraapia korrigeerib vaagnaluude asendit. Peavalud, lihaspinged, liigese- ja seljavalud on mõned näited vaevustest, mida yumeiho® leevendab ja ravib. Seda kasutatakse edukalt skolioosi arengu pidurdamiseks ja vaevuste leevendamiseks. Registreerimine teraapiasse : yumeiho@yumeiho.ee või  3725 163 142

Yumeiho® on Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk (Community Trademark (CTM) 008701559). Registreeritud kaubamärgi kasutamine on lubatud ainult kaubamärgi omaniku loal (litsentsi alusel). Rohkem infot Siseturu Ühtlustamise Ameti lehelt:  https://oami.europa.eu/eSearch/#basic/1+1+1+1/yumeiho.